

Вбудований світильник Feron 8585-2 з LED підсвічуванням срібло
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 28577
240 ₴
Показать оптовые ценывозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вбудований світильник зі світлодіодним підсвічуванням(LED стрічка в основі). Таким чином він оснащений двома джерелами світла: цоколем G5.3 під світлодіодну лампу типу MR-16, та світлодіодною підсвіткою по периметру світильника. Лампу та світлодіоди підсвітки можна підключати окремо та використовувати як різни типи освітлення. Світлодіоди світильника можуть працювати без вмикання лампи. Рекомендовано використовувати тільки зі світлодіодними лампами та з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Feron |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудований розмір | 57 |
| Количество в упаковке | 50 |
| Колір кристала | Мерехтливий жовтий |
| Колір основи | Срібло |
| Комплектация | Без лампи |
| Материал корпуса | Стекло |
| Напруга, В | 230 |
| Патрон | G5.3 |
| Потужність світлодіодів | 3W |
| Потужність, W | max 50W |
| Размер | 90х22 мм |
| Тип лампы | MR-16 |
| Цветовая температура | Нейтральна |
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴


