

Світлодіодний світильник MiLight LL103 RGB + CCT, GU10, 4 W
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LL103-RGB+CCT
570 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник споттлайт LL103 RGB + CCT, GU10, 4W
Регулювання яскравості та колірної температури (2700-6500 К).
Зміна кольору RGB і контроль насиченості кольору.
2.4GHz RF дистанційне керування з пульта, дистанція керування в межах 30 метрів. (продається окремо)
Можливість керування зі смартфона, дистанційне керування без обмежень за відстанню (необхідним Wi-Fi Box RGB/Wi-Fi Box S).
Сумісний із пультами керування: RL092, LM091.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiLight |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність | 4 Вт |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 280 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 25 град. |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Вольтаж | AC86-265V / 50-60Hz |
| Дистанція для контролю | 30м |
| Матеріал | Алюміній+РС |
| Розмір, мм | Ø50*49 |
| Світловий потік, Lm | 250-280 |
| Температура світла, До | 2700-6500 |
| Кут променя | 25° |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


