Розетка без заземлення ЄН-2108-PG величезної серії ENZO від компанії ElectroHouse ставиться в багатьох приміщеннях, де є електромережа. Нею можна користуватися вдома, у квартирі, офісі, виробничому цеху тощо. Має забарвлення графіту, що дає змогу поєднати її з потрібним вам стилем дизайну інтер'єру. Має одне гніздо для під'єднання електроприладів без наявності заземлення, що неабияк здешевлює її ціну.
Установлення проходить вбудовуванням її в спеціальний підрозетник, у який виведені під'єднані до неї електропроводи. Виготовлена з ударостійкого, термостійкого та зносостійкого пластику, який витримує високі температури. Має протипожежні властивості завдяки своєму матеріалу. Згідно з міжнародними стандартами володіє класом захисту IP22, що оберігає від пилу та вологи. Придбати розетку від виробника ElectroHouse можна за недорогою та вигідною для вас вартістю на нашому сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажу | Вбудовуваний |
| Вид електрофурнітури | Розетка б/з |
| Кількість гнізд | 1 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Номінальний струм In | 16A |
| Розмір | 84х84х41 мм |
| Серія | Enzo |
| Ступінь захисту IP | IP22 |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Колір | досконалий графіт |
| Частота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 127,89 ₴



