Розетка USB (2 порти) графіт Enzo являє собою якісний електротехнічний пристрій, який застосовується для під'єднання до електрики певних електропристроїв через USB-вихід. Може використовуватися підзаряджання різних електроприладів. Використовувати можливо в житлових і офісних приміщеннях. Виготовлена з високоякісних і зносостійких матеріалів. Лицьовий бік і механізм зроблені з вогнетривкого пластику, металевий супорт і контакти надійно захищені від корозії завдяки покриттю.
Встановлюється вбудованим методом у підрозетник, який заздалегідь встановлений у стіну. Має чудовий колір графіту, тому чудово поєднується з багатьма видами сучасних інтер'єрів. Серія Enzo вирізняється високою якістю та чудовим дизайном. Купити розетку USB графіт можна в нас на сайті за вигідною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажу | Вбудовуваний |
| Вид електрофурнітури | Розетка USB |
| Кількість гнізд | 2 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Номінальний струм In | 2A |
| Розмір | 84х84х45 мм |
| Серія | Enzo |
| Ступінь захисту IP | IP22 |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Струм заряду | 2 А |
| Колір | досконалий графіт |
| Частота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 466,31 ₴




