
Світлодіодна лампа Feron LB-194 6 W 2700 K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5622
60 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-194 6W 4000K виготовлена з екологічних, синовіаційних матеріалів.Імає підвищену енергоефективність і повністю усунений ефект мерехтіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 6 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | 2700К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴


