Світлодіодна лампа Feron LB-159 CF37 230 V 6 W 600 Lm E14 2700 K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5238
66 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа Feron LB-159 6W E14 2700K, як і інша освітлювальна техніка цієї фірми, вирізняється високою якістю виготовлення й надійністю. Продукція компанії забезпечує не тільки якісне освітлення, а й дає змогу заощаджувати електроенергію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 300 град. |
| Цоколь | E14 |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 60 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 35 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал напилення | Золото |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 100 |
| Колір світіння | 2700К |
| Ширина, мм | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 ₴


