Світлодіодна лампа Feron LB-61 4W E14 4000K
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4781
61 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа LB-61 4W E14 4000K від FERON, як і інша освітлювальна техніка цієї фірми, вирізняється високою якістю виготовлення й надійністю. Продукція компанії забезпечує не тільки якісне освітлення, але й дає змогу заощаджувати електроенергію.
Замовити лампи, світильники та прожектори FERON, а також світлотехніку інших популярних брендів завжди можна в інтернет-магазині "Затишний Дім" https://home.kharkov.ua/. Наші консультанти завжди раді надати вичерпну інформацію на замовлення та питання оплати. Можлива доставка по всій Україні.
Замовити лампи, світильники та прожектори FERON, а також світлотехніку інших популярних брендів завжди можна в інтернет-магазині "Затишний Дім" https://home.kharkov.ua/. Наші консультанти завжди раді надати вичерпну інформацію на замовлення та питання оплати. Можлива доставка по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Кут свічення | 300 град. |
| Форма лампочки | Кулька |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 400 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 77 |
| Тип цоколя | E-14 |
| Колір світіння | 4000К |
| Ширина, мм | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61 ₴


